|
Myślę, że Cupiał znowu uwierzył, że może się spełnic jego marzenia o Lidze Mistrzów. W tej sytuacji sprzedawanie Maora czy Małeckiego jest mało prawdopodobne.
Natomiast bardzo nie spodobała mi się wypowiedź Meliksona. Chłopak ledwo przyszedł a już gada o odejściu.
Trochę to niepoważne.
|