Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
bloodraven
Senior Member
Od: 06.2010
Skąd: PDG
Offline
#
45580
30.05.2011, 09:07
BronekTS
napisał(a):
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Ivi...956,1,727.html
Myśliscie o RvN a tu Illiev się oddala. Zaraz będzie jeszcze że Ruud to była opcja rezerwowa
Te pismaki to już kompletnie nie mają czego robić... odwołanie pełnomocnictwa to kwestia jednej wizyty u notariusza i taki fałszywy przedstawiciel nie ma nic do gadania. Zapełnianie wierszówek dziennikarski uważam za otwarte
bloodraven
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do bloodraven
Znajdź inne posty napisane przez bloodraven