Zbychu napisał(a):

Marian Kelemen
Robert Jeż
Darvydas Sernas
Myśle że tych piłkarzy z polskiej ligi w pierwszej kolejności należałoby pozyskać aby wzmocnić się przed pucharami.
|
Kelemen? Pareiko jest lepszy a na lawe nie potrzebujemy niowego bramkarza.
Jeż? Fajnie gra ale w srodku pola mamy dosc zawodnikow na te chwile. Nie gralby chyba za duzo.
Sernas natomiast juz predzej by pasowal jednak gramy z jednym napastnikiem a taki powinien byc wysoki i dobrze grac glowa jak Genkov. Tak ze tez nie do konca.
Edit:
Z takich zawodnikow potencjalnie do wyjecia ja bym sie chwile zastanowil nad sledziowym Nollem. Wdg mnie to porzadny boczny obronca a tych u nas niedostatek. O ile klub nie ma w zanadrzu przygotoweanych transferow na te pozycje to moglby byc ciekawym uzupelnieniem skladu.