Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45574
Stary 30.05.2011, 08:28
skeba napisał(a):Wyświetl post
Błagam was. Czy wy nie uczycie się na błędach. Podajcie mi sezon, w którym Cupiał wydał choćby 2 mln euro ?
To są bujdy i czym szybciej przyjmiecie to do wiadomości, tym mniejszy będzie zawód
Wydaje mi się, że 2 razy:
1997/98 -w momencie wejścia i może jesienią 1999 - Żuraw+Kosa (a Głowa przyszedł zimą 99/00 czy rok później bo pamięć już nie ta....
Niemniej i tak taka kwota wygląda na bzdury wysłane z palca
Odpowiedz cytując