Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice
Offline
#
45572
30.05.2011, 07:58
AYALA
napisał(a):
Meliksonem intersują sie Włoskie kluby.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wis...925,1,727.html
Zamiast Van Nisterlooya i Wasilewskiego wolałbym żeby Maor został
Sprzedaż Meliksona jest chyba tylko kwestią czasu. Ale zachodnie kluby nie kupują na ogół zawodników po jednej udanej rundzie, szczególnie w słabej lidze polskiej.
Więc najwcześniej odejdzie w zimie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
flamengista
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez flamengista