Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45572
Stary 30.05.2011, 07:58
AYALA napisał(a):Wyświetl post
Meliksonem intersują sie Włoskie kluby.
http://www.sports.pl/Pilka-nozna/Wis...925,1,727.html

Zamiast Van Nisterlooya i Wasilewskiego wolałbym żeby Maor został
Sprzedaż Meliksona jest chyba tylko kwestią czasu. Ale zachodnie kluby nie kupują na ogół zawodników po jednej udanej rundzie, szczególnie w słabej lidze polskiej.

Więc najwcześniej odejdzie w zimie.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując