|
Nasi dziennikarze to dno. Ktoś sobie na forum żarował, że Ruuda ściągną a tu już w gazecie o tym piszą...Po co w ogóle komentować takie coś? To ja się zabawię z dziennikarzami, Robben chce się odbudować po grypie i chętnie zagra w Wiśle. Czekam na artykuł na onecie.
|