Wyświetl pojedynczy post
Tenzen
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45570
Stary 30.05.2011, 07:37
Mniejsza o Ruuda, najważniejsze by jeszcze choć na jedną rundę zatrzymać Maora. Już go inne kluby przyjeżdżały oglądać, a jeśli klub będzie mógł zarobić to trener i zawodnik zgadzają się na transfer. (sports.pl: "Odejdę jeśli Wisła na mnie zarobi")

A co Ruuda to ma już 35 lat, w Wiśle miałby szansę jeszcze powalczyć o LM. A Wiśle przydało by się tak duże nazwisko by zapełnić 4 trybuny. Ale ktoś go ostatnio widział w jakiej jest formie? Jest w wieku Żurawia i mógł obniżyć loty o podobny procent.
Odpowiedz cytując