Wyświetl pojedynczy post
PANDEM0NIUM
Senior Member
 
Od: 05.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45568
Stary 30.05.2011, 07:15
Wisła złozyła ofertę RVN!!!

To było pewnie tak

Stan: Cześć Ruud
Ruud: Cześć Stan
Stan: Co słychać Ruud?
Rudd: Właśnie kończy mi się kontrakt z HSV A co u Ciebie?
Stan: Właśnie zdobyłem mistrzostwo Polski z Wisłą. Pomógłbyś nam wejść do LM?
Ruud: Nie. Dzięki. Nie skorzystam
Stan: To na razie
Ruud: Na razie.

Ot i cała tajemnica oferty.
Odpowiedz cytując