leszekm_ napisał(a):

Staszek mógł przedzwonić do Ruuda i zapytać go, czy by czasem nie chciał w Wiśle pokopać - w to uwierzę, znają się przecież, grali razem w PSV. Więc ofertę Wisła złożyć Ruudowi jakąś tam pewnie złożyła, także wszystko całkiem z palca wyssane nie jest. Z tym, że od propozycji do podpisu pod kontraktem jest zawsze diablo daleko, w tym wypadku natomiast: niemożliwie daleko.
W każdym razie info pojawiło się też na transfermarkt.de, ale jako źródło podają Przegląd Sportowy. Piszą, że RvN ma oferty z (poza Malagą) Sunderlandu i Newcastle.
http://www.transfermarkt.de/de/r-van...96_seite1.html
|
śmiesznie tam piszą o naszej lidze turasy i inne niemce