Dojdzie do tego, że przyjdzie do nas "jakiś" Hesselink albo inszy Crespo, a kibice będą wydziwiali, bo miał być przecież Nistelrooy

Dajmy sobie na wstrzymanie, jest news, może i jest w nim ziarnko prawdy, każdy kibic pewnie po cichu na to liczy, ale realnie to szanse na ten transfer są bardzo marne, więc się nie napalajmy i nie róbmy z siebie pośmiewiska, bo Kluivert na emeryturze do nas nie przyszedł, a my wierzymy w RVN'a, który gole wciąż strzela na zawołanie.