Wyświetl pojedynczy post
Grzadq
Senior Member
 
Od: 09.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45556
Stary 30.05.2011, 00:23
Cytat:
Jak można tak wszystko łykać jak młody pelikan?
Nie łykam wszystkiego jak pelikan, bo dla mnie to jest mega SF, chociaż nie ukrywam tli się małe światełko nadziei że może jednak nie. Głównie dlatego, że mamy zajebistego dyrektora sportowego, który nie dość że się zna na rzeczy, to jeszcze ma znakomite kontakty.

A próbując samemu sobie wytłumaczyć czy dla Wisły eweeeeeentualne ściągnięcie piłkarza pokroju RVN jest opłacalne, dochodze do wniosku (co prawda bez wnikliwych analiz) że jest. Co nie zmienia faktu, że SF pozostaje SF
Odpowiedz cytując