Wyświetl pojedynczy post
kelmaj
Member
 
Od: 05.2008

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45555
Stary 30.05.2011, 00:16
Jedyne na co można liczyć to kontakty Valckxa. Ruud Van powiedział, że nie przejdzie do swojego PSV, które ma aspiracje na mistrzostwo w tym sezonie i walczyło będzie w LE, a miejsce w pierwszym skladzie miałby gwarantowane. To dlaczego miałby przejść do Wisły?

Jak juz to bardziej realny wydaje się transfer Hesselinka

Odpowiedz cytując