Wyświetl pojedynczy post
master777
Senior Member
 
 
Od: 04.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45548
Stary 30.05.2011, 00:04
Cytat:
"A więc, Panie Ruudy, sprawa wygląda tak, że my za bardzo pieniędzy nie mamy, ale mamy za to ładne miasto, ładne kobiety oraz Holendrów w sztabie szkoleniowym... Pan lubi jeździć rowerem? To dobrze, trener ma dwa, bo jeden ostatnio mu piłkarze podarowali... Chodzi o to, że oddajemy stadion, ten stadion... nie nie nie, to nie 68 tysięcy... On ma 33 tysiące. Chodzi o to, że jak będziemy grali z Bielsko - Białą... Nie, to nie marka lokalnego sera, to taka miejscowość w Polsce... I jak będziemy z nimi grali, to na stadionie będą tylko ultrasi... A wiadomo, zysk ekonomiczny i tak dalej... Dlatego Panie Ruudy, wyglądałoby to tak: za każdorazowe zapełnienie trybuny A, B oraz E odpalimy panu do portfela wpływy z tych biletów... Tylko że A i B w budowie jest... Bo prawda jest taka, że ten stadion jest teraz na 24 tysiące... to znaczy na 12 tysięcy, bo nie mamy systemu oddymiania... Wiec jakby pan tu skrobnął podpisik... To przynajmniej dostanie Pan wpływy ze sprzedanych koszulek, dobrze?"
tak to wygląda moimi oczyma
Odpowiedz cytując