Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
spirit
Senior Member
Od: 09.2003
Skąd: Kraków 303
Offline
#
45544
29.05.2011, 23:56
Niemal się popłakałem po przeczytaniu tego newsa, Stan jest świetnym fachowcem, ale bez przesady. Nie ta liga.
A tak offtopowo - zwizualizujcie sobie sytuację, w której Patryk się drze na Ruuda, że mu źle podał
Feci quod potui faciant meliora potentes
spirit
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do spirit
Znajdź inne posty napisane przez spirit