WHITE*STAR napisał(a):

Wg mnie Ruud może stworzyć wspaniały duet z Kluivertem! Jeżeli jeszcze za ich plecami będzie operował Jimenez to LM jak w banku!
Tak na poważnie to myślicie, że zawodnik którego w zimie nie puszczono do REALU MADRYT przejdzie teraz do Wisły? Nawet za marny milion euro? :facepalm:
|
Te 2 rzeczy akurat nie maja ze soba NIC WSPOLNEGO, bo w zimie to HSV decydowalo o tym czy go puscic/nie puscic do innego klubu, W CHWILI OBECNEJ to on sam decyduje GDZIE DOJDZIE, bo jest wolnym zawodnikiem.