Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
atut
Junior Member
Od: 04.2008
Offline
#
45535
29.05.2011, 23:37
Gdyby nie Stan Valcx to bym się zaśmiał, ale po przykładzie Kewa Jaliensa wierzę w wiele, może propozycja zostanie złożona. Takich piłkarzy to nawet Arabowie nie ściągają do siebie.
atut
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do atut
Znajdź inne posty napisane przez atut