Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Wesoły Romek
Senior Member
Od: 02.2010
Offline
#
45531
29.05.2011, 23:28
Żurawski a RVN? Nie no panowie, bez takich porównań. Jeszcze w styczniu chciał go Real, a teraz ciągle chce go HSV. Nie ta półka. Do dzisiaj to dla nas inna galaktyka, ale kto wie co będzie jutro?
Wesoły Romek
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Wesoły Romek
Znajdź inne posty napisane przez Wesoły Romek