sportnh napisał(a):

|
a ten Iliev, ktos moze potwierdzic czy to SRODKOWY NAPADZIOR jak Genkov lub Pawel Brozek czy typowy winger grajacy na pozycji Kirma/Maleckiego?
|
Trochę kojarzę go z Cottbus (z kilku spotkań) i wtedy wyglądał jak zadziorniejsza wersja Jasia Paulisty. To nie był ani boczny pomocnik, ani środkowy napastnik - bardziej taki wolny elektron, który robił zamieszanie.