Wlasnie w Szybkiej Pilce Kolodziejczyk mowil, ze transfer Wasilewskiego byl dopinany w tym tyg

. Poprostu swietna informacja...w koncu prawdziwy prawy obronca na kilka nastepnych lat.
A z Ruudem, to jakas bajka...chyba, ze Cupial siegnal bardzo, bardzo gleboko do kieszeni. Facet na luzie w naszej smiesznej lidze strzeli te 30 bramek

, ale to nierealne.