Wyświetl pojedynczy post
For_FuN_
Senior Member
 
Od: 08.2004

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45526
Stary 29.05.2011, 23:20
Wlasnie w Szybkiej Pilce Kolodziejczyk mowil, ze transfer Wasilewskiego byl dopinany w tym tyg . Poprostu swietna informacja...w koncu prawdziwy prawy obronca na kilka nastepnych lat.

A z Ruudem, to jakas bajka...chyba, ze Cupial siegnal bardzo, bardzo gleboko do kieszeni. Facet na luzie w naszej smiesznej lidze strzeli te 30 bramek , ale to nierealne.
Ostatnio edytowane przez For_FuN_ : 29.05.2011 o godz. 23:24.
Odpowiedz cytując