Wyświetl pojedynczy post
JrQ-
Senior Member
 
 
Od: 10.2006
Skąd: C:/WINDOWS/Pulpit

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45522
Stary 29.05.2011, 23:16
sami pompujecie balon
nawet jesli Wisła zlożyla ofertę dla RvN to co z tego...
przeciez do podpisania droga daleka
ja twierdze, ze jak on zobaczyl kwote przy zarobkach, to pomyslal ze brakuje jednego zera
Odpowiedz cytując