|
Też myślę, że to serio prawda. Nie wiemy jak bardzo zażyła jest znajomość między Waszym dyrektorem, a Ruudem. Zapytać i po negocjować zawsze można - zwłaszcza od kiedy w Europie mniej więcej powszechnie wiadomo, że nie chodzą u nas po ulicy niedźwiedzie.
Natomiast wiadomo, że sprawa zapewne rozbije się o jakieś 500 tys euro, które Wisła będzie dawać za rok, a Ruud będzie myślał, że to za rundę albo jej... połowę. Jeżeli natomiast Wisła serio mu da milion to znaczy, że zwariowali i za max dwa lata jesteśmy mistrzem.
Habemus Dubletum
LEG14
White Star Awards w kategorii:
Innowierca roku 2009
Innowierca roku 2011

|