Temat
:
Polityka transferowa Wisły
Wyświetl pojedynczy post
Brzytwa128
Member
Od: 07.2010
Offline
#
45511
29.05.2011, 22:57
No to akurat te 6 mln to za roczny kontrakt dla RvN
Brzytwa128
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do Brzytwa128
Znajdź inne posty napisane przez Brzytwa128