|
Z tego co pamiętam to RvN miał kontrakt na poziomie 5 mln euro w HSV.
Koles jak najbardziej na chodzie, chciałbym w to wierzyć ale po prostu się nie da. On przyciągnąłby kibiców nie na jeden mecz lecz zapewniłby pełny stadion na dłuższy czas. On by walił hattricki co drugi mecz.
Ostatnio edytowane przez westersyl : 29.05.2011 o godz. 23:03.
|