Wyświetl pojedynczy post
gianbuffon
Senior Member
 
 
Od: 08.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45505
Stary 29.05.2011, 22:52
Przecież o czymś te gazety muszą pisać, prawda? Transfer RvN to bzdura, taka jak z Rivaldo, czy Kluivertem. Nie mamy tyle kasy, żeby utrzymać takich zawodników. A nawet jakby przyszedł grać do nas za darmo, to czy będzie miał motywację, aby dawać z siebie 100%? 34 lata panowie, w tym wieku to się szuka klubów, w których rządzą szejkowie...
Odpowiedz cytując