|
Mam wielką prośbę do użytkowników tego forum aby nie powielac tych bzdur o RVN. Przecież to jest jakis kompletny absurd, proszę nie siejcie bzdur bo potem będziecie gorzko rozczarowani. Zejdźmy na ziemie i skupmy się na czymś realnym. Pomyślcie co stałoby się w razie zakontraktowania takiego gracza i brakiem awansu do LM. Zostajemy z problemem.
Pozatym wyobrażacie sobie jak RVN strzela bramki np. Podbeskidziu. Przecież to jest jakas piramidalna bzdura.
Ostatnio edytowane przez PANDEM0NIUM : 29.05.2011 o godz. 22:38.
|