Wyświetl pojedynczy post
Kocur
semper fi
 
 
Od: 09.2003
Skąd: TYNIEC

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1079
Stary 29.05.2011, 22:27
Nic na to nie poradzisz.

Ja rok temu płaciłem 1200 zł - AC OC NW i inne dodatki

W tym roku 1250 .............. auto ma mniejszą wartość, ja mam większe zniżki - a polisa większa - gadam z kumplem co mi załatwia zawsze najtańsze oferty - mówi że poszło wszystko w górę od nowego roku o ponad 20% nawet w niektórych przypadkach.

Możesz szukać taniej - ale ogólnie jest czarna dupa.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
Odpowiedz cytując