|
Nic na to nie poradzisz.
Ja rok temu płaciłem 1200 zł - AC OC NW i inne dodatki
W tym roku 1250 .............. auto ma mniejszą wartość, ja mam większe zniżki - a polisa większa - gadam z kumplem co mi załatwia zawsze najtańsze oferty - mówi że poszło wszystko w górę od nowego roku o ponad 20% nawet w niektórych przypadkach.
Możesz szukać taniej - ale ogólnie jest czarna dupa.
MOMENT OF TERROR IS THE BEGINNING OF LIFE
|