|
Witajcie. Takie pytanko. Kończy mi się OC, które po zniżkach na mamę wynosiło coś 600 zł/rok. Teraz wyliczyli mi składkę na 900 zł. Nie wiadomo czemu, żadnych szkód, wypadków ani nic... Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić? Wiem, że są kary za brak OC, ale tylko jak będę jeździł bez OC, czy od kopa za dzien spóźnienia? Zna ktoś jakiś punkt w Krakowie, w którym mi znajdą najlepszego ubezpieczyciela? Czyt. najtanszego?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
|