Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#1078
Stary 29.05.2011, 22:20
Witajcie. Takie pytanko. Kończy mi się OC, które po zniżkach na mamę wynosiło coś 600 zł/rok. Teraz wyliczyli mi składkę na 900 zł. Nie wiadomo czemu, żadnych szkód, wypadków ani nic... Ma ktoś jakiś pomysł co zrobić? Wiem, że są kary za brak OC, ale tylko jak będę jeździł bez OC, czy od kopa za dzien spóźnienia? Zna ktoś jakiś punkt w Krakowie, w którym mi znajdą najlepszego ubezpieczyciela? Czyt. najtanszego?
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując