Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13742
Stary 29.05.2011, 21:58
7 kotów napisał(a):Wyświetl post
Takie koszulki i teksty to obraza Białorusinów. Porównywanie sytuacji na pilkarskich stadionach (Sic!) a w panstwie gdzie w śpiączke wysyła sie opozycjonistow jest nienormalne i niemoralne.
Trzeba znać umiar.
E tam umiar. Jaki klub, tacy kibice i piłkarze. Dziś widać było różnicę. Oni swoją "legendę" (przyszywaną, rzecz jasna ale jednak) Wichniarka kopnęli w zadek i zmieszali z błotem.

My Maćka wystawiliśmy w ostatnim meczu sezonu w pierwszym składzie, a następnie zmarnowaliśmy jedną zmianę by miał godne pożegnanie, przy komplecie publiczności skandującej "Żuraw-Władca Muraw". Mimo, że Żuraw grał straszną kichę i de facto graliśmy w 10 (licząc Siwakowa - w 9ciu).

Do tego trzeba mieć klasę, a w KARtoflandii jej nie mają.
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując