Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
flamengista
Piknik
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Kraków/Bronowice

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13739
Stary 29.05.2011, 21:48
mitmichael napisał(a):Wyświetl post
Co by nie mowic Legia jest wygranym tego sezonu -3 miejsce w lidze, zdobyty Puchar Polski wiec tak zle nie jest patrzac jak zakładano
No pewnie

Pozostaje Legii życzyć powtórzenia tego sukcesu, przynajmniej w lidze.

Dobry trener, zgrany zespół, piękna gra i świetne wyniki. Czyli Legia, o jakiej marzyliśmy. Wszystko się zgadza. Tyle, że w tym haśle chodziło o kibiców Wisły.

Pańskie jaja - Skorża zostaje na Łazienkowskiej
Uma vez Flamengo, sempre Flamengo
Odpowiedz cytując