mitmichael napisał(a):

|
Co by nie mowic Legia jest wygranym tego sezonu -3 miejsce w lidze, zdobyty Puchar Polski wiec tak zle nie jest patrzac jak zakładano
|
No pewnie
Pozostaje Legii życzyć powtórzenia tego sukcesu, przynajmniej w lidze.
Dobry trener, zgrany zespół, piękna gra i świetne wyniki. Czyli Legia, o jakiej marzyliśmy. Wszystko się zgadza. Tyle, że w tym haśle chodziło o kibiców Wisły.
Pańskie jaja - Skorża zostaje na Łazienkowskiej
