Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
slaskWKSslask
Senior Member
Od: 05.2008
Skąd: Wrocław
Offline
#
13734
29.05.2011, 21:32
W poniedziałek się dowiesz. Bez obaw, nie wysiądzie. Spokojnie można dalej pić piwko.
W
Polsce mamy wielu wrogów i stoczonych z nimi
bójek
.
Jesteśmy
Śląsk Wrocław
-
Nam należy się szacunek
!
slaskWKSslask
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do slaskWKSslask
Znajdź inne posty napisane przez slaskWKSslask