Wyświetl pojedynczy post
SWEET_83
Senior Member
 
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45471
Stary 29.05.2011, 21:18
MaciekJ87 napisał(a):Wyświetl post
Jakby Wisła miała 6mln na transfery to Chavez dawno by wykupili za te 600tys $ bo nie byłaby to wygórowana cena za ogranego w naszej lidze czołowego obrońcy tym bardziej że po sezonie można by było na nim ewentualnie zarobić! Więc te 6mln to tylko plotka moim zdaniem, nie na Polskie warunki!
Przecież oficjalna strona Wisły podała kto odchodzi z Wisły i był tam Chavez NIE więc zostaje w Wisle i czas na podpisywanie kontraktów na nowy sezon i nowych zawodników
Odpowiedz cytując