MaciekJ87 napisał(a):

|
Jakby Wisła miała 6mln na transfery to Chavez dawno by wykupili za te 600tys $ bo nie byłaby to wygórowana cena za ogranego w naszej lidze czołowego obrońcy tym bardziej że po sezonie można by było na nim ewentualnie zarobić! Więc te 6mln to tylko plotka moim zdaniem, nie na Polskie warunki!
|
Przecież oficjalna strona Wisły podała kto odchodzi z Wisły i był tam Chavez NIE więc zostaje w Wisle i czas na podpisywanie kontraktów na nowy sezon i nowych zawodników
