Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
buczo1985
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Jedlicze/Krosno

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13730
Stary 29.05.2011, 21:15
A może być tak jak mówili na Orange Sport Info, że Maciek będzie trenerem na przyszły sezon, a jak tylko Weiss zakończy przygodę z kadrą Słowacji to wskoczy do Legii. Cholera wie co tam uzgodnili. Faktem jest, że najbardziej nie fair mimo wszystko może czuć się Skorża. Facet jakby nie było podniósł zespół z dołka i z sukcesami dogrywa sezon, a włodarze sobie załatwiają w tym czasie nowego coacha. Gdy się okazuje, że nic z tego nie będzie zostawiają Skorżę.
What's new?

Odpowiedz cytując