Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
ToTylkoJa
Senior Member
 
 
Od: 05.2008
Skąd: Ł3

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13726
Stary 29.05.2011, 20:58
Zagląda tu może jeszcze 'PoloniaDumaStolicy'? Czy ma bana?

Bo tak chciałem się tylko przypomnieć a propos wygranego przeze mnie zakładu z nim (mówił, że Polonia będzie na podium na koniec sezonu)
Odpowiedz cytując