River napisał(a):

Jeszcze co do dzisiejszej decyzji odnosnie Skorzy.
Uwazam, ze wladze Legii zachowaly sie troche nie fair w stosunku do Skorzy. Negocjowali z Weissem i sie z tym nie kryli. Skorza byl pogodzony z odejsciem i bodajze jeszcze w piatek o tym mowil. I nagle, bach! Trener zostaje.
I wiadomo dlaczego. Nie przez oszalamiajace wyniki ale przez to, ze z Weissem sie nie dogadali. I tak naprawde tylko dlatego Skorza zostaje. Miklas i reszta beda zaslaniac sie wynikami, PP i dobra koncowka sezonu. Dla mnie to skrajny nieprofesjonalizm. Jeszcze w piatek chciano zegnac Skorzze a dzis wielka zapowiedz, ze zostaje (bo nie dogadano sie z kims innym).
|
Weiss chciał być także dyrektorem sportowym więc dwa błazny beret i mik as nie mogły do tego dopuścić.