|
Przecież działacze Legii dobrze wiedzieli, że nie ma opcji wcześniejszego odejścia Weissa z reprezentacji a tekst, że nie dogadali się bo dzielenie obu stanowisk jest niedopuszczalne był po prostu wymówką.
Widzieli jak zespół gra, jaką ma końcówkę sezonu i wzięli pod uwagę fakt, że zespół mimo iż teoretycznie przyszłość Skorży była przesądzona gryzie trawę. Sam Radovic uderzał w tony, że Skorża powinien zostać, zespół stał za Nim murem co dobitnie pokazał mecz w Białymstoku jak i sama końcówka sezonu.
Uważam, że tu nie chodziło o rozmowy z Weissem, a decyzja została podjęta w ostatniej chwili.
|