Wyświetl pojedynczy post
MaciekJ87
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 01.2011
Skąd: Rdm

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45469
Stary 29.05.2011, 20:31
Jakby Wisła miała 6mln na transfery to Chavez dawno by wykupili za te 600tys $ bo nie byłaby to wygórowana cena za ogranego w naszej lidze czołowego obrońcy tym bardziej że po sezonie można by było na nim ewentualnie zarobić! Więc te 6mln to tylko plotka moim zdaniem, nie na Polskie warunki!
Odpowiedz cytując