No ja uznałem, że w ogóle szkoda wspominać co to za kolejne rewelacje poza 6 bańkami € mają to się jutro pojawić w Fakcie
SWEET_83 - z tego co ja zrozumiałem to federacja Słowacji nie zgodziła się by ich selekcjoner robił na dwie fuchy i to był główny powód. A szkoda, bo myślę, że Legia by straciła na kolejnym budowaniu od zera. A to że z tym trenerem nie wypaliło to nie znaczy, że dalej nie będą szukać.