|
Żeby nam tylko Maciek jakiejś niespodzianki nie zrobił, powiem szczerze, że mam pewne obawy. Legia końcówkę sezonu ma naprawdę dobrą, a najlepszym zawodnikiem prócz Radovicia jest ten, na którym wszyscy wieszali psy czyli Manu. Także proponuje hamować zbytni optymizm.
|