Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Emenems81
Banita
 
Od: 07.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13720
Stary 29.05.2011, 20:26
Żeby nam tylko Maciek jakiejś niespodzianki nie zrobił, powiem szczerze, że mam pewne obawy. Legia końcówkę sezonu ma naprawdę dobrą, a najlepszym zawodnikiem prócz Radovicia jest ten, na którym wszyscy wieszali psy czyli Manu. Także proponuje hamować zbytni optymizm.
Odpowiedz cytując