Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13719
Stary 29.05.2011, 20:13
Cytat:
Nie mówcie hop.nowy sezon-nowe rozdanie,nowi gracze,nowe nadzieje..ucieszy mnie jesli bakero zostanie w amice,dla odmiany skorży nie lekceważę.no i będzie na pewno polonia wawa z zielińskim i bez obciążenia pucharami
No powioem tak: Bakero w Lechu to znacznie gorsza wiadomość dla Poznaniaków, niż Skorża w Legii. Natomiast nie zmienia to faktu, że w związku z pozostaniem Maćka dalej będziemy gotować się w starym sosie, zamiast wpuścić trochę świeżego powietrza. Ja potrafię nawet zrozumieć, że Weiss nie (szkoda, bardzo szkoda, ale ok), ale przecież tam była całkiem spora lista potencjalnych trenerów i wszyscy byli dosyć ciekawi i, podobno, zainteresowani. A tu klops.

No i Muchy już na bank nie będzie. Oby tylko Jeża nie odpuścili.
Legionista
Odpowiedz cytując