Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13718
Stary 29.05.2011, 20:04
Nie mówcie hop.nowy sezon-nowe rozdanie,nowi gracze,nowe nadzieje..ucieszy mnie jesli bakero zostanie w amice,dla odmiany skorży nie lekceważę.no i będzie na pewno polonia wawa z zielińskim i bez obciążenia pucharami
Odpowiedz cytując