Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
#
13718
29.05.2011, 20:04
Nie mówcie hop.nowy sezon-nowe rozdanie,nowi gracze,nowe nadzieje..ucieszy mnie jesli bakero zostanie w amice,dla odmiany skorży nie lekceważę.no i będzie na pewno polonia wawa z zielińskim i bez obciążenia pucharami
arti