Temat
:
Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
Od: 10.2010
Offline
#
13716
29.05.2011, 19:39
Włodarze Legii pewnie czytają to forum, ostatnio jeden z Legionistów pisał, że Legia jest od kilkunastu(? nie pamiętam dokładnie ilu) lat w pierwszej 5. No to uznali, że Skorża podtrzymał tradycje, nawet wybił się ponad 5 miejsce.
Piotson
Zobacz publiczny profil
Znajdź inne posty napisane przez Piotson