Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Piotson
Banita
 
Od: 10.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13716
Stary 29.05.2011, 19:39
Włodarze Legii pewnie czytają to forum, ostatnio jeden z Legionistów pisał, że Legia jest od kilkunastu(? nie pamiętam dokładnie ilu) lat w pierwszej 5. No to uznali, że Skorża podtrzymał tradycje, nawet wybił się ponad 5 miejsce.
Odpowiedz cytując