Acima napisał(a):

|
A teraz policz sobie ile kosztowałoby Legię zwolnienie Maćka, zatrudnienie Weissa i jego zawodników. Na końcu wszystko sprowadza się do pieniędzy.
|
A Wisle ile kosztowalo zwolnienie Skorzy, pozniej Kasperczaka a nastepnie zatrudnienie Maaskanta i Stana? Trzeba miec jaja do podejmowania pewnych decyzji i wizje prowadzenia klubu. trzeba tez umiec zaryzykowac. W Legii najwyrazniej wyszli z zalozenia, ze skoro jest PP, 3. miejsce (...., ze szczesliwe w bardzo wyrownanym sezonie) to jest dobrze. Nie pamietaja o 11 porazkach, o tym, ze druzyna wiele razy sie kompromitowala. Dla mnie decyzja jest kompletnie niezrozumiala.
Ostatnie tygodnie kompletnie zamazuja obraz Legii.