Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13715
Stary 29.05.2011, 19:33
Acima napisał(a):Wyświetl post
A teraz policz sobie ile kosztowałoby Legię zwolnienie Maćka, zatrudnienie Weissa i jego zawodników. Na końcu wszystko sprowadza się do pieniędzy.
A Wisle ile kosztowalo zwolnienie Skorzy, pozniej Kasperczaka a nastepnie zatrudnienie Maaskanta i Stana? Trzeba miec jaja do podejmowania pewnych decyzji i wizje prowadzenia klubu. trzeba tez umiec zaryzykowac. W Legii najwyrazniej wyszli z zalozenia, ze skoro jest PP, 3. miejsce (...., ze szczesliwe w bardzo wyrownanym sezonie) to jest dobrze. Nie pamietaja o 11 porazkach, o tym, ze druzyna wiele razy sie kompromitowala. Dla mnie decyzja jest kompletnie niezrozumiala.

Ostatnie tygodnie kompletnie zamazuja obraz Legii.
Odpowiedz cytując