Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13713
Stary 29.05.2011, 19:31
Cytat:
Podobno Miklas odchodzi do TVN-u.
Skąd to info? Ja jestem gotów dać Maćkowi podwyżkę i gwarancję prowadzenia drużyny jeszcze w sezonie 2012/13, byleby to stwierdzenie było prawdą.

Chociaż nie, wróć. Zatrudnią pewnie i tak jakiegoś jełopa, że aż będziemy tęsknić za Miklasem.

Cytat:
Bo PP, bo 3. miejsce. Widac, ze Miklas & co. to kompletne głąby. Nie wierze w to, ze Legia bedzie grozniejsza w przyszlym sezonie.
To jest oczywiste, że Beret z Miklasem byliby gotowi zrobić wszystko, żeby powstrzymać przyjście Weissa, czy kogokolwiek o podobnym profilu. Dla nich to walka o życie i zapewnienie sobie godnych warunków bytowych na kolejne lata.
Legionista
Odpowiedz cytując