Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Acima
Senior Member
 
Od: 06.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13712
Stary 29.05.2011, 19:25
River napisał(a):Wyświetl post
Bo PP, bo 3. miejsce. Widac, ze Miklas & co. to kompletne głąby. Nie wierze w to, ze Legia bedzie grozniejsza w przyszlym sezonie.
A teraz policz sobie ile kosztowałoby Legię zwolnienie Maćka, zatrudnienie Weissa i jego zawodników. Na końcu wszystko sprowadza się do pieniędzy.
Odpowiedz cytując