River napisał(a):

|
Bo PP, bo 3. miejsce. Widac, ze Miklas & co. to kompletne głąby. Nie wierze w to, ze Legia bedzie grozniejsza w przyszlym sezonie.
|
A teraz policz sobie ile kosztowałoby Legię zwolnienie Maćka, zatrudnienie Weissa i jego zawodników. Na końcu wszystko sprowadza się do pieniędzy.