Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
przemo
Senior Member
 
 
Od: 10.2010
Skąd: Tarnów

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13711
Stary 29.05.2011, 19:07
Sartre napisał(a):Wyświetl post
Wisła której się nie chciało grać.
a i tak ledwo co wygraliście

A tak na poważnie, taka decyzja zarządu Legii świadczy, że gadanie o profesjonalizacji klubu było tylko gadaniem.

wiem, że większość z nas nie ma nic przeciwko Mackowi w eLce ale żebyśmy się na tym nie przejechali
Odpowiedz cytując