Sartre napisał(a):

|
Wisła której się nie chciało grać.
|
a i tak ledwo co wygraliście
A tak na poważnie, taka decyzja zarządu Legii świadczy, że gadanie o profesjonalizacji klubu było tylko gadaniem.
wiem, że większość z nas nie ma nic przeciwko Mackowi w eLce ale żebyśmy się na tym nie przejechali
