Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
River
Senior Member
 
 
Od: 04.2011
Skąd: z gabinetu Cupiała

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13710
Stary 29.05.2011, 19:05
leszekm_ napisał(a):Wyświetl post
Żebyśmy się jeszcze nie przejechali. Legia z meczu na mecz gra coraz lepiej.
Sezon sie wlasnie skonczyl. Zespoly sie "zresetuja" i zobaczymy jak Skorza przygotuje zespol do kolejnych rozgrywek.
Ja jestem w szoku po decyzji Legii. Tyle kompromitujacych porazek, tyle tragicznej gry itd a tu... Maciej zostaje Bo PP, bo 3. miejsce. Widac, ze Miklas & co. to kompletne głąby. Nie wierze w to, ze Legia bedzie grozniejsza w przyszlym sezonie.
Chcialem zwocic uwage na fakt, ze Legia ostatnie mecze grala na luzie bo miala juz start w LE zapewniony. Nie bylo presji, obciazenia. Ale od lipca, od pierwszej kolejki znow pojawi sie presja, ze MP trzeba zdobyc, ze zwojowac puchary, beda cele i bedzie presja.
Odpowiedz cytując