|
Jirsak musi zostać, bo jest to zawodnik, który grać potrafi i mam nadzieje, że zostanie, jeśli nie na LM to przynajmniej na polska ligę się przyda, a co do Garguły to sam nie wiem, niby ma talent, ale śmierdzi Dawidowskim...
JESTEŚ POLAKIEM, WIĘC MASZ OBOWIĄZKI POLSKIE
|