Wyświetl pojedynczy post
Dobrymir
Junior Member
 
Od: 05.2011
Skąd: KONIEC ŚWIATA

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45456
Stary 29.05.2011, 19:04
Jirsak musi zostać, bo jest to zawodnik, który grać potrafi i mam nadzieje, że zostanie, jeśli nie na LM to przynajmniej na polska ligę się przyda, a co do Garguły to sam nie wiem, niby ma talent, ale śmierdzi Dawidowskim...
JESTEŚ POLAKIEM, WIĘC MASZ OBOWIĄZKI POLSKIE
Odpowiedz cytując