Tenzen napisał(a):

Gość z Faktu, "ekspert" w programie Multiliga+ właśnie rzucił, że Cupiał chce przeznaczyć 6 milionów na transfery w letnim okienku. Dorzucił do tego jeszcze, że pewnie nie zdąży wszystkiego wydać przed pucharami
|
Gość zwie się bodajże P. Rudzki czy jakoś tak. Dodał też że o nowych transferach dowiemy się w poniedziałkowym "Fakcie"
edit:
Kibic1928 napisał(a):

|
To idzcie kupić Fakt w poniedziałek... reklama i tyle.
|
Dzięki, odkrywco.