Wyświetl pojedynczy post
filemon
Senior Member
 
 
Od: 08.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#45454
Stary 29.05.2011, 18:59
Tenzen napisał(a):Wyświetl post
Gość z Faktu, "ekspert" w programie Multiliga+ właśnie rzucił, że Cupiał chce przeznaczyć 6 milionów na transfery w letnim okienku. Dorzucił do tego jeszcze, że pewnie nie zdąży wszystkiego wydać przed pucharami
Gość zwie się bodajże P. Rudzki czy jakoś tak. Dodał też że o nowych transferach dowiemy się w poniedziałkowym "Fakcie"

edit:
Kibic1928 napisał(a):Wyświetl post
To idzcie kupić Fakt w poniedziałek... reklama i tyle.
Dzięki, odkrywco.
Ostatnio edytowane przez filemon : 29.05.2011 o godz. 19:09.
Odpowiedz cytując