Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
harthausen
Senior Member
 
 
Od: 02.2006
Skąd: Kraków, miło się Gdynię wspomina

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13706
Stary 29.05.2011, 18:55
lepiej za bardzo z pozostania Skorży w Legii nie rechotać.
Cieszmy się z mistrza i szykujmy się na ciężki przyszły sezon. Lechia, Śląsk, Górnik, Widzew, Lech, Jaga chyba nie.
Na domiar złego jeszcze Podbeskidzie awansowało, ma nas kto lać


Odpowiedz cytując