Cytat:
|
Żebyśmy się jeszcze nie przejechali. Legia z meczu na mecz gra coraz lepiej.
|
Wielki mi sukces Maciusia - wprost ZDEMOLOWAŁ... Arkę Gdynia i Polonię Bytom.
Graliśmy co raz lepiej, bo mieliśmy co raz słabszych przeciwników - dołująca Korona, dołująca Jagiellonia, Wisła której się nie chciało grać i dwóch spadkowiczów. Super. Jak były mecze, w których coś się liczyło, to wyniki były chyba lepiej oddające umiejętności trenera Maciusia.