Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
Sartre
Senior Member
 
 
Od: 06.2010
Skąd: Warszawa

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13704
Stary 29.05.2011, 18:52
Cytat:
Żebyśmy się jeszcze nie przejechali. Legia z meczu na mecz gra coraz lepiej.
Wielki mi sukces Maciusia - wprost ZDEMOLOWAŁ... Arkę Gdynia i Polonię Bytom.

Graliśmy co raz lepiej, bo mieliśmy co raz słabszych przeciwników - dołująca Korona, dołująca Jagiellonia, Wisła której się nie chciało grać i dwóch spadkowiczów. Super. Jak były mecze, w których coś się liczyło, to wyniki były chyba lepiej oddające umiejętności trenera Maciusia.
Legionista
Odpowiedz cytując